Organigram

Directie

Beleidsondersteuning

Leerlingbegeleiding

Contact

  • telefonisch via het onthaal van onze school: 015 28 79 10
  • via een bericht op ons schoolplatform Smartschool
  • via een e-mailbericht

 

Directeur
Mevrouw Veerle Scheirs veerle.scheirs@scheppers-mechelen.be
Adjunct-directeurs
Schoolorganisatie
De heer Pieter Rumbaut pieter.rumbaut@scheppers-mechelen.be
Leerlingen
De heer Hamid Riffi hamid.riffi@scheppers-mechelen.be
Beleidsondersteuners
Taalbeleid
De heer Laurens Meeus laurens.meeus@scheppers-mechelen.be
Mevrouw Tine Jellasics tine.jellasics@scheppers-mechelen.be
Onderwijs
Mevrouw Liesbeth Guldentops liesbeth.guldentops@scheppers-mechelen.be
ICT & Communicatie
De heer Frank Van Langenhove frank.vanlangenhove@scheppers-mechelen.be
Leerlingbegeleiders
Coördinatoren 1ste graad
Mevrouw Liesbeth Guldentops liesbeth.guldentops@scheppers-mechelen.be
Mevrouw Caroline Verbruggen caroline.verbruggen@scheppers-mechelen.be
Coördinator 2de graad
Mevrouw Veerle Van Dyck veerle.vandyck@scheppers-mechelen.be
Coördinator 3de graad
Mevrouw Anouk Morren anouk.morren@scheppers-mechelen.be
Leerlingcoaches 1ste en 2de graad
Mevrouw Nina Meykens nina.meykens@scheppers-mechelen.be
De heer Sim Van Broekhoven sim.vanbroekhoven@scheppers-mechelen.be
Leerlingcoaches KVM
De heer Jens Pauwels jens.pauwels@scheppers-mechelen.be
De heer Tom Vermeulen tom.vermeulen@scheppers-mechelen.be

383