Organigram

Directie

Leerlingbegeleiding

 

ICT


Onthaal

Contact

  • telefonisch via het onthaal van onze school: 015 28 79 10
  • via een bericht op ons schoolplatform Smartschool
  • via een e-mailbericht

 

Directeur
Mevrouw Astrid De Groeve astrid.degroeve@scheppers-mechelen.be
Adjunct-directeurs
Schoolorganisatie
De heer Pieter Rumbaut pieter.rumbaut@scheppers-mechelen.be
Leerlingen
Mevrouw Marleen Vervoort marleen.vervoort@scheppers-mechelen.be
Leerlingbegeleiders
Coördinatoren 1ste graad
Mevrouw Liesbeth Guldentops liesbeth.guldentops@scheppers-mechelen.be
Mevrouw Caroline Verbrugge caroline.verbrugge@scheppers-mechelen.be
Coördinator 2de graad
Mevrouw Veerle Van Dyck veerle.vandyck@scheppers-mechelen.be
Coördinator 3de graad
Mevrouw Anouk Morren anouk.morren@scheppers-mechelen.be
Leerlingcoach
Mevrouw Nina Meykens nina.meykens@scheppers-mechelen.be
Leerlingcoach KVM
Mevrouw Annick Bruyninckx annick.bruyninckx@scheppers-mechelen.be
 
ICT-team
Laptops: schade, defecten en herstellingen
De heer Mohamed Omachine mohamed.omachine@scheppers-mechelen.be
Laptops: aankoop en advies
De heer Jeroen Matthys jeroen.matthys@scheppers-mechelen.be
Communicatie: website en Smartschool
De heer Frank Van Langenhove frank.vanlangenhove@scheppers-mechelen.be
 
Onthaalmedewerkers info@scheppers-mechelen.be

 

1,986