Organigram

Wie is wie?

 

Contact

  • telefonisch via het onthaal van onze school: 015 28 79 10
  • via een bericht op ons schoolplatform Smartschool
  • via een e-mailbericht

 

directeur
Mevrouw Veerle Scheirs veerle.scheirs@scheppers-mechelen.be
adjunct-directeurs
Schoolorganisatie
Mevrouw Anne De Groof anne.degroof@scheppers-mechelen.be
Leerlingen
De heer Hamid Riffi hamid.riffi@scheppers-mechelen.be
coördinatoren
Taalbeleid
De heer Laurens Meeus laurens.meeus@scheppers-mechelen.be
Mevrouw Tine Jellasics tine.jellasics@scheppers-mechelen.be
Leerlingen 1ste graad
Mevrouw Fien Verelst fien.verelst@scheppers-mechelen.be
Leerlingen 2de graad
Mevrouw Veerle Van Dyck veerle.vandyck@scheppers-mechelen.be
Leerlingen 3de graad
Mevrouw Anouk Morren anouk.morren@scheppers-mechelen.be
ICT
De heer Jeroen Matthys jeroen.matthys@scheppers-mechelen.be
Informatie- en communicatie
De heer Frank Van Langenhove frank.vanlangenhove@scheppers-mechelen.be

850